Форвардные контракты в строительстве

Форвардные контракты – от хеджирования ценовых рисков к гарантиям выполнения обязательств, раскрытия информации и защиты прав покупателей

 

Милан Паевич, глава компании "СлавИнвест"

Госпожа Наталья Доценко-Белоус сама стала «брендом», на самом деле это уже не первая её книга, и это колоссальный фундамент. Это еще один реальный вклад Доценко-Белоус в просвещение всех участников нашего рынка, который находится в «коротких штанах», и мы ему еще и джинсы не одели, а до пиджака ему и вовсе еще очень далеко.

Я эту книгу долго ждал, так как финансирование строительства любого вида недвижимости настолько туманно, что я себя чувствовал как «гость в тумане». И этот туман есть для многих, а особенно для иностранных инвесторов, - много непонятного в сфере того, как в Украине строительство финансируется.

Парк Авеню

Альянс-Капитал

Петровский квартал

Созидатель

Полтавтрансбуд

 

lg small 

 ТОВАРНА БІРЖА «ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ»
сучасні технології електронних торгів

Статистика

 

ТОВАРНА БІРЖА «ПЕРСПЕКТИВА-КОММОДІТІ» (далі - Біржа) - перша Товарна біржа в Україні, що запровадила електронні біржові торги та відкриті (публічні) аукціони з використанням електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Біржа має багатий досвід у співробітництві з Забудовниками та КУА у впровадженні ефективного механізму інвестування у будівництво – з використанням форвардних контрактів, який дозволяє забезпечити максимальні гарантії інвесторам та процедуру визначення справедливої ціни базового активу, прийнятної для достовірного фінансового обліку та прозорого оподаткування, до того ж такий механізм відмінно вписується у нову  систему реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Відкриті (публічні) аукціони (надалі – Аукціони) з продажу майнових прав на об’єкти нерухомості та форвардних контрактів проводяться на Біржі за технологією електронного Аукціону з використанням обов’язкового реквізиту електронного документу – електронного цифрового підпису (ЕЦП), що гарантує легітимність укладення договорів на Біржі. Проведення Аукціонів в електронному вигляді дуже зручно для клієнтів, тому що спрощує формування та адміністрування документів, пов’язаних з проведенням Аукціону, внаслідок використання електронного документообігу. Завдяки цьому зменшується операційне навантаження на бек-офіс забудовника та КУА, особливо у випадках, коли замовник, учасники Аукціону та Біржа знаходяться територіально віддалено одне від одного.

Біржа забезпечує публічність проведення Аукціонів - оголошення про їх проведення та результати розміщуються на офіційному Веб-сайті Біржі (http://e-commodity.fbp.com.ua).

В зв’язку з тим, що Біржа проводить не біржові торги, а відкриті (публічні) Аукціони для формування справедливої ​​ціни базового активу, то брати участь у них можуть не тільки члени Біржі і брокери, а любий бажаючий, якщо він зареєструвався у встановленому на Біржі порядку.

Алгоритм дій для прийняття участі в Аукціонах, які організує Біржа дуже простий.

1) Забудовнику для участі в Аукціонах необхідно укласти договір з Біржею про надання послуг з організації та проведення відкритих (публічних) аукціонів з продажу майнових прав на об'єкти нерухомого майна, невід'ємною частиною якого є регламент. На кожен об'єкт будівництва укладається окремий договір та регламент.

2) Для участі в Аукціонах КУА необхідно укласти договір з Біржею про надання послуг з організації та проведення відкритих (публічних) аукціонів з продажу форвардних контрактів на поставку майнових прав на об'єкти нерухомого майна (деривативів), невід'ємною частиною якого є регламент. На кожен об'єкт будівництва укладається окремий договір та регламент.

3) Забудовникові та КУА необхідно отримати в акредитованому центрі сертифікації ключів ПАТ«КФЦ» (тел. (056) 373-95-91) посилений сертифікат ЕЦП для отримання доступу до електронної торгової системи Біржі, завдяки якому гарантується легітимність електронних документів, які формуються на Біржі під час проведення аукціонів.

Участь у відкритому (публічному) аукціоні на покупку форвардного контракту на майнові права на квартиру для інвесторів абсолютно безкоштовна.

Фахівцям Забудовника та КУА для того, щоб користуватися Веб-терміналом Біржі не потрібно спеціального навчання. Завдяки зрозумілому інтерфейсу електронної торгової системи працювати в системі дуже просто і зручно, не складніше, ніж здійснювати покупку в Інтернет-магазині. Провідні фахівці Біржі здійснюють повний супровід і підтримку клієнта на всіх етапах проведення Аукціонів.

У результаті проведення відкритого (публічного) Аукціону Біржа оформлює аукціонне свідоцтво, що підтверджує факт проведення Аукціону та визначення справедливої ціни базового активу.

Переваги форвардних контрактів 


Акварели

ИнтерСтрой
 

Югозаптрансстрой
 

Parangon

Untitled-2